Připravujete oslavu? Máme pro vás tip, jak ušetřit spoustu času

Oslava ve více lidech, to není jen tak. Přinášíme vám několik tipů na drobnosti, které vám párty velice usnadní. Na dárky, dobroty na gril nebo dobré pití samozřejmě myslí každý, v čem ale všechno budete servírovat?

Jednorázové, ale ekologické nádobí

Jestliže si chcete ušetřit práci a zároveň být ekologičtí, ideální volbou je jednorázové papírové nádobí. Tím ale nemyslíme klasické „hospodské“ tácky. Sehnat se dají i hezké talířky s různými motivy. Stylové jsou také dřevěné bodce na jednohubky, kterými nahradíte nevzhledná párátka. Existují rovněž speciální pomůcky, jako jsou papírové podložky pod dorty, svatební košíčky či misky na ovoce.

Pro horké i studené nápoje jsou nejvhodnější papírové kelímky, které se opět dají zakoupit s nejrůznějšími motivy a o různých objemech vhodných pro určité druhy nápojů. Na horké nápoje typu „to go“ můžete pořídit víčka, ale na oslavě nejsou nutná.

Z ekologických materiálů se dá pořídit i jednorázové nádobí. Některé dřevěné příbory však můžete umýt a použít znovu. S horkými nápoji se samozřejmě pojí dřevěná míchátka a v případě limonád jsou to brčka. Standardně se dají sehnat papírová, ale specialistou jsou i brčka ze slámy.

Ušetříte spoustu času

Výhodou výše uvedeného jednorázového nádobí je především časová úspora. Používat vlastní jídelní servisy je navíc nevhodné. Všechny návštěvníky vybavíte stejnými pomůckami, vše bude působit čistě a profesionálně a vy si nebudete muset dělat starosti s náročným mytím, které mnohdy může zaplnit i několik myček nádobí, což je i neúsporné.

Jednorázové nádobí je levné, pokud nebudete volit plast, tak i šetrné k životnímu prostředí. Velkou nabídku těchto výrobků, včetně bio a eko výrobků, najdete na stránkách výrobce Jarico. Zde můžete pořídit v podstatě veškerou jednorázovou výbavu na vaši příští párty.