Úžasné obrázky pro vás

Obrázky vylepšují prezentace a videa. Ne text. Ne zvuk. Toto je obraz, který vládne tomuto světu.

Obrázky mají moc vyvolat okamžitou a emocionální reakci. To platí zejména, pokud jde o prezentace.

Přednášející, kteří ve svých prezentacích používají obrázky, získávají více pozornosti, zhlédnutí, návštěvnosti, potenciálních zákazníků a zákazníků. Ve skutečnosti je 90 % informací přenášených do mozku vizuálních a vizuální informace jsou v mozku zpracovávány 60 000x rychleji než text. Takže ať už je vaší další prezentací přednáška, vysvětlující video nebo čtvrtletní schůzka společnosti, pokud využijete sílu obrázků, budete schopni lépe zaujmout a udržet pozornost publika.

Když mluvím o silných obrazech, mám na mysli dobré obrazy. Ne obrázky z obrázků mužů v oblecích s jasnými, vybělenými zuby, kteří se smějí tomu, co vidí na obrazovce počítače. Mluvím o chytrých obrázcích, scénických obrázcích, animovaných obrázcích a obrázcích, které jsou plné barev, života a originality. Obrazy, které nás přenesou do jiné reality, jsou ty, které zanechávají trvalý dojem.

Než půjdeme dál, jedno velké upozornění; existuje maličkost zvaná AUTORSKÁ PRÁVA, která může způsobit velký problém. Řekněme, že konečně najdete skvělou fotografii, kterou chcete zahrnout do své prezentace. Pokud používáte knihovnu bezplatných obrázků ve veřejné doméně Creative Commons, můžete je používat zdarma.

Pokud ne, pak máte jen jednu možnost, koupit komerční obrázky.

Obrázky podporují celkový branding vaší prezentace. Jakýkoli obrázek, který použijete, by měl odpovídat vašemu příběhu a vaší značce. Výběr vysoce kvalitních obrázků pro vaši prezentaci, které odpovídají vašim dalším marketingovým aktivům, pomůže vybudovat důvěru a obeznámenost s vaším publikem.

Pokud existuje snímek plný textu a snímek s jedním velkým, krásným obrázkem, který z nich upoutá vaše oči? Byli bychom ochotni se vsadit, že je to obrázek. Použitím relevantních obrázků ve své prezentaci vyžadujete pozornost publika a udržíte je více zaujaté, než by bylo jinak.

Pokud hledáte skvělou a bezplatnou sbírku originálních fotografií, scénických obrázků a abstraktních obrázků, aby vaše další prezentace byla efektivní a poutavá, můžete zkusit Megapixl.