Pánové, noste kvalitní spodní prádlo. Budete se cítit mnohem lépe!

Vzali jste si svůj nejnovější oblek, ale přesto se v něm necítíte stoprocentně, přestože na něm evidentně není nic v nepořádku? Pak hledejte chybu jinde. Položte si otázku, zda máte na sobě dostatečně kvalitní spodní prádlo, nebo jste tuto část outfitu odbyli – jako ostatně vždy.

Většina mužů o spodním prádle příliš nepřemýšlí. Nejde přece vidět, tak proč mu věnovat pozornost? Pokud však přemýšlíte právě tímto způsobem, děláte velkou chybu. V kvalitních spodkách správné velikosti se budete cítit mnohem lépe. Doslova zažijete nepoznaný komfort, a navíc prospějete i svému zdraví.

K čemu spodní prádlo slouží?

Zřejmě si říkáte „co je to za hloupou otázku“, ale zkuste na ni odpovědět. Napadne vás něco jiného, než „spodky nosím proto, abych nezůstal, jak mě pánbůh stvořil – kdyby mi náhodou spadly kalhoty“?

Nebudeme vás trápit, spodní prádlo:

  • udržuje v čistotě oblečení, protože absorbuje pot a další tělesné tekutiny,
  • slouží jako podpora genitálií,
  • zmírňuje tření mezi citlivými místy a kalhotami,
  • pomáhá regulovat teplotu – nejenže tělo zahřívá, ale v případě funkčních materiálů pomáhá i s chlazením.

Vyberte si spodní prádlo, které vám padne

Slipy, boxerky, nebo pánské trenýrky? Nenechte si do toho mluvit a pořiďte si dostatečnou zásobu spodního prádla, které nosíte nejraději. A pokud si nevíte rady, nezbude vám, než všechny základní střihy vyzkoušet.

Chcete-li se přeci jen inspirovat zkušenějšími, vsaďte na dobře padnoucí české trenýrky Styx. Kombinace kvalitního materiálu a vyladěného střihu vám dá zapomenout na vytahané trenky, které vypadají jako dědictví po dědečkovi.

Resumé? Na detailech zkrátka záleží, byť nejsou vidět. A platí to jak pro trenýrky, tak třeba i pro pánské ponožky. I ty by měly mít určité vlastnosti – ale o tom zase příště.