I přes zimu si můžete užívat pozitivní účinky hydromasáže ve venkovní vířivce

O tom, že jsou proudy teplé vody z vířivky prospěšné našemu tělu, se ví již mnoho let. Hydromasáž pozitivně ovlivňuje nejen psychiku, ale i tělo na fyzické rovině – uvolňuje namožené svaly, zlepšuje pohyblivost kloubů, rozprouďuje lymfu a podporuje i imunitní systém. Za pobytem ve vířivce už dnes nemusíte chodit do wellness center. Venkovní vířivka určená pro celoroční využití vám umožní užívat si soukromé wellness každý den na vaší zahradě či terase.

Umístěte ji na zahradu či terasu

Výhodou venkovní vířivky je v porovnání s bazénem to, že na ni nepotřebujete nikterak velký prostor a nevyžaduje ani zastřešení, abyste ji mohli používat i během zimy. Stačí najít rovnou zpevněnou plochu s dostatečnou nosností a přípojkou k elektřině a pak už jen záleží na vás, zda si venkovní vířivku umístíte na zahradu, nebo na terasu.

Zvolte model vhodný pro celoroční používání

Abyste si mohli pobyt ve vířivce užívat opravdu po celý rok, je třeba zvolit model vhodný k celoročnímu užívání. Mezi top venkovní vířivky patří vířivky IQue od švédského výrobce, které jsou vyrobeny tak, aby odolávaly i těm nejdrsnějším severským podmínkám. Navíc vynikají jedinečným zpracováním akrylu a jsou opatřeny trojitou termální izolací, která vám při ročním provozu ušetří až tisíce korun. Seznámit se s nimi můžete dokonce na vlastní kůži v showroomu vířivek v Praze, který provozuje společnost Spahouse. Zde vám nejen poradí se správným výběrem, ale některé modely si dokonce můžete opravdu vyzkoušet, a vybrat si tak ten, ve kterém se budete cítit nejlépe.

Pak už vám nic nebude bránit tomu, abyste si mohli užívat pozitivních přínosů hydromasáže, kdykoliv se vám zamane – bez rezervace termínů, předraženého vstupného a dělení se o prostor s cizími lidmi.