Pracovní oblečení jako firemní benefit

Udržet si zaměstnance není jen o tom, že ho dobře zaplatíte. Přestože koronavirová pandemie určitě s pracovním trhem zahýbe a volných míst už nebude tolik, nouze o nové kvalitní pracovníky zřejmě přetrvá. Proto je důležité o své zaměstnance nepřijít a nabídnout mu zajímavé benefity. Jedním z nich může být kvalitní pracovní oblečení.

Na pracovním oblečení nešetřete

Pracovní oděvy se uplatňují v řadě odvětví a profesí. A tak nemusí jít jen o pracovníky ve výrobě, ale také o číšníky, pokojské, recepční a dokonce i o takzvané bílé límce, kdy je potřeba odlišit personál od zákazníků. Pokud zaměstnance vybavíte kvalitním, pěkným a pohodlným oblečením, které budou rádi nosit, určitě budou spokojeni.

Při výběru kvalitního pracovního oblečení se obraťte na velkoobchod. Velkoobchody s oblečením nabízejí širokou nabídku oděvů bez potisků nebo log, tak abyste si pracovní oděv mohli doladit podle svého. Kvalitní velkoobchody nabízejí výrobu oděvu i s nášivkou, jmenovkou nebo logem dle vašeho přání. Jedním z takových je například https://www.xfer.cz/.

Kvalitní oblečení déle vydrží

V tomto velkoobchodě můžete oblečení vybírat jak pro muže, tak pro ženy. Veškeré oděvy jsou inspirovány současnými módními trendy, ale zároveň jsou funkční a pohodlné. Kvalitní materiály, ze kterých je pracovní oblečení vyráběno, zaručují vysokou odolnost při častém praní i při vysoké zátěži. Oblečení tak bude sloužit co nejdéle.

Drobná pozornost, která potěší

Darujte zaměstnancům multifunkční šátek, který lze použít jako roušku. Uvidíte, že i taková drobnost zapůsobí. Šátek lze využít nejen v provozu, ale i v místech, kde je stále nutné mít zakryté dýchací cesty. Zmíněný velkoobchod jej nabízí v několika různých barvách a je jisté, že mezi nimi naleznete takovou, která bude ladit s vaším firemním logem.