Přinášíme tipy na parádní řemínky pro Apple Watch

Chytré hodinky Apple Watch se staly pro mnohé nepostradatelným pomocníkem. Majitelé iPhonů v podstatě nemusí svůj telefon vytahovat z kapsy, stačí mít smartphone s hodinkami spárovaný a většinu činností lze vyřídit přímo na nich. Šikovné aplikace jako třeba Apple Health pomáhají udržovat zdravý životní styl a poskytují přehledy o denních aktivitách. Apple Watch jsou zároveň stylovým doplňkem, který je možné ještě více zvýraznit pomocí řemínku. Ve spolupráci s e-shopem AppleKing.cz jsme pro vás vybrali několik kousků, které rozhodně stojí za pozornost.

Barevný silikonový sportovní řemínek

Stylový řemínek na kolíčkové zapínání je lehký a lze jej vybírat z mnoha barev, od klasických jako černá nebo bílá, až po modrou, fialovou nebo korálově oranžovou. Vhodný je jak pro sportovce, tak pro celodenní užití. Na e-shopu AppleKing.cz jej můžete zakoupit za 599 Kč.


Nylonové pásky na Apple Watch jsou lehké a díky nim o hodinkách ani nevíte. Kůže se pod prodyšným materiálem nepotí ani při nejvyšších sportovních výkonech. Zapínání na suchý zip je rychlé a lze jej použít na jakkoliv silné zápěstí. Naším tipem je elegantní zeleno-šedý řemínek za 759 Kč, který se hodí do školy i do práce.


Kůže je klasika. PU kůže je od té opravdové k nerozeznání. Řemínky na AppleWatch právě z tohoto materiálu jsou vysoce odolné proti oděru, elegantní a pohodlné. Klasické zapínání na přezku zajišťuje, aby hodinky perfektně seděly na vašem zápěstí. A cena? 1090 Kč.


Nerezová ocel je odolná. Pásek z tohoto materiálu dobře sedne a působí elegantně. Na AppleKing.cz je naším tipem model za 990 Kč, který lze vybírat ze čtyř odstínů. Naším favoritem je růžovozlatá, zakoupit lze ale i zlatý Apple Watch band, klasický stříbrný nebo temně černý.


Další desítky řemínků najdete na AppleKing.cz!