Tipy na neotřelá pouzdra pro sluchátka AirPods

Nevíte si rady, kam uložit bezdrátová sluchátka k vašemu Apple zařízení po dobu, kdy je zrovna nepoužíváte? Uložit bezpečně tak kvalitní malé špunty, jakými Apple AirPods jsou, je jednoduché. Praktických pouzder, krytů a obalů je na trhu celá řada, přičemž všechny dobře poslouží jak při uložení sluchátek do šuplíku, tak při jejich přenášení. Některá dokonce slouží jako přenosná dobíjecí stanice. Máme pro vás zajímavé tipy z e-shopu AppleKing.cz na obaly, které se jen tak neokoukají.

Samozřejmě si můžete zakoupit klasický bílý nebo černý kryt, ale pro duše, které mají raději osobitý styl, se nabízí různobarevné varianty či motivy. Jedním z nich je stylový dobíjecí obal s motivem palmových listů. Matné silikonové pouzdro je elegantní, přičemž jeho aktuální cena činí pouhých 359 Kč.


Pouzdra na AirPods lze doplnit praktickou karabinou na pásek, batoh či kabelku. Ostudu rozhodně neudělá kakaově hnědý, modrý, červený či černý texturovaný motiv na plastovém pouzdře, který AppleKing nabízí za skvělých 279 Kč.


Luxusní pouzdra pro AirPods představuje řada metalických obalů různých barev. Je libo černá nebo starorůžová? Není problém. Plastový kryt s pokovovanou vrstvou perfektně ochrání vaše sluchátka, působí elegantně a hodí se pro každou příležitost. A cena? 269 Kč.


Pro sportovce a dobrodruhy dobře poslouží voděodolné a nárazuvzdorné obaly pro AirPods. Na AppleKing.cz můžete zakoupit za 329 Kč superodolný kryt s karabinou v černé, modré nebo červené barvě. Sluchátka lze v krytu i dobíjet pomocí lightning kabelu.


Legrační obaly

Jestliže nechcete zůstávat při zemi, nemusíte. Sluchátka AirPods v klidu uložíte do obalů ve tvaru ananasu, avokáda, s motivem Hello Kitty nebo Santa Clause. Fantazii se meze nekladou.