Proč investovat do vlastní aplikace?

Vlastní mobilní aplikaci dnes nabízejí e-shopy, hotely, obce, restaurace i zájmové spolky. Proč je to výhodné a co vám to přinese?

Mnohem větší zájem cílové skupiny

Je vaše cílová skupina zasypána nabídkami, se kterými se neumí ztotožnit? Když nabídnete svůj osobní příběh, vyvinete jedinečnou podobu svého webu i aplikace, lidé si vás zapamatují a odlišíte se od konkurence. Mobilní aplikace navíc mnohem více usnadní vyhledávání, které klient na vašich stránkách provádí. Úspora času přivede další zákazníky.

Udržíte si své klienty

Když si stahujete něčí aplikaci, zřejmě očekáváte, že u daného subjektu budete vyhledávat informace a nakupovat častěji. Pomocí appky se vám tak podaří udržet si své klienty a nabízet jim hodnotné informace a jedinečné nabídky. Slevové kódy jim můžete poskytnout přímo pomocí rozhraní aplikace. Veškerou komunikaci budete řešit zde, není již potřeba psát sáhodlouhé reklamní e-maily.

Rychlá platba, rychlý nákup

Když si klient váš obchod oblíbí, může si zde zřídit svůj uživatelský účet. Nakoupí pak jen během chvilinky, jelikož si appka bezpečně uložila jeho osobní informace. Rychlý nákup je pro vašeho klienta vítanou změnou. Nikdo si přece nepřeje trávit dlouhý čas sháněním věcí, které potřebujete.

Gamifikace obsahu

Pomocí aplikace se vám snadno podaří gamifikovat obsah vašeho obchodu. Sdílení na sociální síti přímo z aplikace je dalším plusem. O vašem projektu se tak dozví široká veřejnost. Gamifikujte a radujte se z toho, jak můžete obsah svého podnikání přiblížit širokému spektru uživatelů.

GPS umožní rychlý přístup do vaší provozovny

Máte hotel a přejete si, aby vaši klienti správně trefili? Vlastní aplikace může být propojena také s GPS modulem. Snadno tak dovedete klienta přímo k cíli. Snadno a rychle.

Jdete s dobou

Není nic horšího, než mít špičkové produkty a služby, a k tomu málo platících zákazníků. Neplýtvejte svým časem a jděte s dobou. Rozšiřujte svůj business.

Vlastní appku oceníte v mnoha případech.