Prodávala svoje pšouky. Nakonec skončila v nemocnici

Kuriózní pracovní úraz utrpěla Stephanie Matto. Ačkoliv tato hvězda s českými kořeny začala svoji kariéru u televize, kde se objevila v reality show 90 dní do svatby, více ji proslavilo lehce bizarní podnikání na sociálních sítích. Blondýna totiž začala prodávat svoje pšouky. Jenže v důsledku nadměrných větrů skončila v nemocnici.

Stephanie údajně začala s podnikáním v listopadu minulého roku na popud fanoušků. Svoje větry tak začala zachytávat do zavařovacích sklenic, kam přidávala i okvětní listy, aby byl odér lépe uskladněn. Za jeden takový suvenýr si stanovila cenu v přepočtu 22 tisíc korun. Samotnou influencerku překvapil zájem fanoušků a za necelé dva měsíce si přišla zhruba na čtyři miliony korun.

Herečka svému novému byznysu podřídila stravu. Fazole, vejce, jogurty, proteinové nápoje a další potraviny podporující větry konzumovala denně. Uspokojit zájemce však ani tak nestíhala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Stephanie Matto (@stepankamatto)

Jenže dosti extrémní způsob stravování se rychle projevil na zdraví mladé ženy. Ta skončila v nemocnici, kde jí lékaři podali léky na plynatost. Také ji důrazně varovali, aby se vyvarovala podobnému jídelníčku. Stefanie tak se svým úspěšně rozjetým plynatým byznysem skoncovala, nicméně její případ je ukázkou toho, že se velké peníze dají vydělat i holým nesmyslem.

Majitelé Stefaniiných prdů, kteří nepodlehli pokušení a sklenici neotevřeli, tak nyní vlastní artefakt, jehož hodnota, ačkoliv se to zdá neuvěřitelné, nakonec může ještě stoupnout. Lidé mají rádi kuriozity a bizarnosti a tohle je rozhodně jedna z nich.

Stephanie nyní plánuje pokračovat se svými aktivitami na sociálních sítích, kde si jistě najde cestu k dalším výdělkům.