Růžové dámské tenisky – Roztomilý doplněk ke sportovnímu vzhledu

Jestliže máte rády ryze ženský styl oblékání, budou se vám letos do vašeho outfitu hodit i stylové růžové dámské tenisky. Na trhu je jich celá řada. Proto si na ně na následujících řádcích posvítíme pěkně zblízka. Povíme si, které modely v letošní sezóně frčí a jak model vybrat, aby byl nejen trendy, ale i pohodlný. Inspirace je tu!

Jaké modely růžových tenisek letos pofrčí?

V letošní sezóně budou v kurzu nízké i kotníčkové dámské růžové tenisky. Opravdovým hitem však budou kousky na vysoké robustní platformě. In budou zejména modely s potiskem. Ten může mít mnoho podob. Někdo dá přednost malému logu své oblíbené značky, jiná žena zase upřednostní spíše maxi logo nebo výrazný potisk. Důležité je, že si každá z vás přijde na své. Na módních růžových teniskách se mohou objevit i zlaté nebo stříbrné detaily. Ty pak ženy a dívky lehce sladí také se svými lesklými šperky, jako jsou hodinky, náramky či prsteny a náušnice. Růžové tenisky mohou mít i různý odstín. Světlé kousky se výborně hodí do boho outfitů nebo do romanticky zamýšlených modelů. Naopak výraznější tmavší růžové dámské tenisky využijete do městských outfitů či na rande. Výše zmíněné trendy tenisky v růžovém provedení seženete také na oblíbeném e-shopu CCC. Tady si přijde na své každý milovník módy.

Jaká kritéria by měly splňovat dámské růžové trendy tenisky, aby se nám pohodlně nosily?

Dámské růžové tenisky musí být dobře odpružené, aby zvládly tlumit dopady chodidel při kontaktu se zemí. Také je důležité, aby byly růžové tenisky dostatečně prodyšné. Díky tomu se vám zase nebudou v růžových keckách potit vaše chodidla. Vždy se zaměřte na materiál, z kterého jsou tenisky v růžové barvě vyrobené. V letošní sezóně pofrčí textilní, ale také kožené dámské růžové tenisky. Kousky z pravé kůže v růžovém provedení jsou pak nejen vysoce módní a pohodlné, ale také jsou tzv. udržitelné. Udržitelnost se v dnešní době velmi cení. Určitě tak tyto kousky stojí za zvážení. Dámské růžové tenisky by měly být ideálně i odolné proti odírání. Na koženkové a kožené varianty tenisek můžete použít i kvalitní impregnaci a ochranný krém v neutrální barvě. Díky pečujícím prostředkům vám budou vaše růžové kecky sloužit dlouhou dobu. Pohodlné a zároveň trendy tenisky v růžové barvě mohou ženy koupit i v kamenné prodejně CCC. Zde je to sázka na jistotu.

S jakým trendy oblečením nosit letos dámské růžové tenisky?

Dámské růžové tenisky mohou nosit ženy s nejrůznějším módním oblečením a se stylovými doplňky. Letos se blýsknete v růžových teniskách v kombinaci s džíny s vyšším pasem a s rozšířenou nohavicí. Tento trend se do módy opakovaně vrací a právě teď je čas na to, abychom ho oprášily. V kurzu budou letos i kratší crop topy nebo volnější boho halenky. K růžovým teniskám mohou dámy nosit i růžové doplňky, jako je háčkovaná velká kabelka nebo kožený batoh v urban stylu. Díky těmto doplňkům a růžovým botám vytvoříte dokonale ženský outfit, v kterém v davu rozhodně nezapadnete. Módní růžové tenisky jsou ženám k dispozici i v prodejnách CCC. Výběr je tu široký a ceny zase příjemně nízké.