Servis kávovarů Philips? V Plzni vám je opraví do tří dnů

Automatické kávovary Philips dokáží připravit espresso stejně kvalitně jako profesionální přístroje v kavárnách. Jejich ovládání je jednoduché a cenově jsou velmi přístupné. I proto si je milovníci kávy oblíbili.

Benefity pití kávy z kvalitního kávovaru

Lahodné espresso či lungo si pomocí automatického kávovaru zvládnete připravit stisknutím jediného tlačítka. Čerstvě namletá zrnka kávy mají vliv na chuť i vůni nápoje a vy už nebudete chtít tento životabudič popíjet jinak. Zapomenete na klasického turka a instantní kávy a vstoupíte do skutečného světa espressa. Automatické kávovary jsou šikovné i na přípravu cappuccina, latte, macchiata a dalších nápojů s mléčnou složkou.

Oproti kávovarům na kapsle je velkou výhodou automatických kávovarů možnost výběru prakticky jakékoliv kávy. Kapslových řešení sice existuje mnoho, ale stále jste omezeni nabídkou. Kapsle jsou navíc často mnohem dražší, než když vám zrnka namele sám kávovar.

Oprava rychlostí blesku

Pokud se vám automatický kávovar porouchá, je to nemilé. Ať už jej používáte doma nebo v práci, dobrá káva vám nebo vašim hostům či kolegům bude chybět. V takovém případě je vhodné najít takový servis, který opravy kávovarů Philips provádí v co možná nejkratším čase.

Jedním z takových servisů je About Coffee, který sídlí ve Zbůchu u Plzně. Firma provádí pravidelný, záruční i pozáruční servis. Opravy přístrojů, včetně kompletní diagnostiky, která je zdarma, provádí do tří dnů. Firma také zajišťuje svozy kávovarů z celé republiky, takže nezáleží na tom, odkud jste. Pokud budete hledat ten správný servis, poznamenejte si opravy kávovarů Philips Plzeň.

Předcházení poruchám

Poruchám kávovarů lze samozřejmě částečně předcházet. Pravidelné odvápnění a čištění byste měli brát jako samozřejmost. Špatně udržovaný přístroj může také vyvolávat větší tlak na všechny součástky a ovlivňovat výslednou chuť nápoje. Pravidelnou roční údržbou ve specializovaném servisu prodloužíte životnost kávovaru o mnoho let.