Hledáte rychlý a spolehlivý servis stavebních strojů? My jeden známe

Najít autoservis není složité. Jak je to ale se servisem stavební techniky? V takovém případě už není nabídka tak široká. Proto doporučujeme obrátit se přímo na prodejce, a pokud to nejde, tak na zavedený servis s referencemi. Za nás je jedničkou Uplifter.

Servis strojů všech značek

Značka Uplifter je v oblasti servisu stavebních strojů a manipulační techniky skutečně zavedeným pojmem. Za více jak 20 let praxe znají technici chod snad každého zařízení, které značka prodává. Servis je většinou bleskový bez zbytečných průtahů a je jedno, zda jde o záruční nebo pozáruční opravy.

Uplifter však poskytuje zákazníkům daleko větší spektrum služeb týkajících se provozu stavebních strojů a manipulační techniky. Zejména pak:

  • revize a kontroly,
  • zajištění náhradních dílů i pro stroje mimo nabídku značky,
  • školení k obsluze,
  • opravy přímo na místě poruchy,
  • zapůjčení náhradního stroje,
  • konzultace a poradenství.

Uplifter se zaměřuje na nejrozšířenější sortiment v Evropě, a tak dokáže ve většině případů bleskově reagovat. Více informací o komplexním servisu naleznete na adrese https://uplifter.cz/servis-stavebnich-stroju/.

Minijeřáby od Uplifteru

Značka je zároveň výhradním dovozcem japonských minijeřábů MAEDA, které představují perfektní stavební partnery například v místech s omezeným prostorem. Sofistikovaná koncepce těchto strojů je ideální volbou v případě, že hledáte kvalitní, ale zároveň dostupný minijeřáb. O servis a revizi těchto zařízení se samozřejmě také Uplifiter postará, viz https://uplifter.cz/revize-jerabu/.

Po dobu revize nebo opravy máte možnost využít náhradní minijeřáb, aby vaše zakázky nestály. Samozřejmostí je také servis minijeřábů jiných značek. Proto se na Uplifter neváhejte obrátit, ať už jste odkudkoliv. Čas jsou peníze a Uplifter to ví. Vaše stroje tak nebudou nikde dlouho čekat na opravu, ale rychle se vrátí na místo, kam patří.