Solárium: Pro který fototyp je vhodné a kdo by se mu měl raději vyhnout?

Dávno pryč je doba, kdy se ženy pyšnily bělostnou pletí, jež byla znamením krásy. Dnes je moderní opálená pokožka, a to klidně i po celý rok. Nádherně snědá pleť je současně znamením zdraví. Jak však docílit toho, aby vám letní opálení co nejdéle vydrželo?

Je lepší samoopalovací krém, nebo solárium? 

Jednou z možností, jak mít na sobě pěkné opálení, je použití samoopalovacích krémů z drogerie. Jedná se o jednoduché řešení v případě, že opalování pro vás není nejvhodnější. Například lidé s fototypem číslo 1 by se opalovat v soláriu neměli, jejich pleť je příliš světlá a mohli by se spálit. Přitom je to docela škoda.

 Pobyt v soláriu je totiž zdraví prospěšný, jelikož:

  • posiluje imunitní systém,
  • zvyšuje odolnost vůči stresu,
  • působí jako prevence proti zimní depresi díky tvorbě serotoninu,
  • zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu.

Opalování pomáhá k lepšímu zdravotnímu stavu

Solárium Praha nabízí příjemné opalování v kteroukoliv roční dobu. Víte, že při pobytu v soláriu dochází k přímému prohřátí svalů, a tím k jejich uvolnění? Vy se budete cítit lépe, plni energie a odpočinutě. Trpíte-li kožními problémy, opalování vám od nich uleví. Vaše pokožka získá vitamín D.

Být fit je jednou z důležitých podmínek plnohodnotného života

Sedavé zaměstnání bohužel přispívá k řadě civilizačních chorob. Abyste jim předešli, měli byste do svého denního programu zařadit aktivní pohyb. Nemusí se vždy jednat o pohyb na čerstvém vzduchu. Pokud vás to více baví v posilovně, i to je způsob, jak tělu dopřát zdravý odpočinek. 

Posilovna Praha disponuje osobními trenéry, kteří se vám budou věnovat. Připraví vám na míru dietní programy i výživu, abyste se všichni cítili co nejlépe a vaše svaly posílily. Které stroje tu najdete? Například kardio-běhací pás, stepper, orbitracy, stacionární kola nebo veslovací trenažér.

Ke zdravému způsobu života patří pohyb, který udržuje tělo v kondici. Abyste se však cítili ještě lépe, můžete vyzkoušet opalování v soláriu.