Špičkové domácí kino? Víme jaké i od koho

Jste filmoví nadšenci a chybí vám návštěva kina, kde si můžete vychutnat dokonalý obraz i zvuk? Nám kino rozhodně chybí, a proto jsme se poohlédli po možnosti, jak se podobnému zážitku přiblížit v domácím prostředí a skončili jsme u značky Loewe.

O tom, že je tato německá značka skutečnou špičkou mezi výrobci domácích kin, není žádný pochyb. Její výrobky kombinují atraktivní design s high-endovou technologií a nabízejí tak skvělý zážitek, který uspokojí i náročné diváky.

Na vrcholu

Absolutní špička mezi domácími kiny je televizor Loewe bild v.65 DR+ s 4K OLED panelem s HDR10, HLG a Dolby Vision. Krásně čistý obraz zprostředkovaný obrazovkou o velikost 65″ s rozlišením 3840 x 2160 pixelů doplňuje soundbar s šesti reproduktory o výkonu 80 wattů, který uspokojí nejen filmové diváky, ale poskytuje i dokonalý zvukový zážitek při poslechu hudby. Televizor je navržen tak, aby zapadl do jakéhokoliv prostředí a jeho výjimečnost doplňují jemné minimalistické detaily typické pro německé precizní inženýrství.

domácí kino loewe
Domácí kino Loewe. Foto: Unsplash

Cena televizoru Loewe bild v.65 DR+ se pohybuje okolo 150 tisíc a je tak zcela jasné, že za tuto částku dostanete špičkový produkt. Co když ale požadujete vytříbenou kvalitu a váš rozpočet je menší?

High-tech pro všechny

Zde se nabízí možnost televizoru Loewe bild 1.43. Ten se vyznačuje velmi jednoduchým a intuitivním ovládáním, které může probíhat i pomocí smartphonu. Nádherný ultra HD obraz s vysokým rozlišením zprostředkovává obrazovka o velikosti 43″. Zvukový zážitek poskytují reproduktory o výkonu 40 wattů. Jedná se tak o rozumné řešení pro náročnější diváky, které rovněž potěší ikonický design typický pro značku Loewe. Cena tohoto televizoru se pohybuje okolo příjemných 25 tisíc korun.

Velkou nabídku domácích kin (nejen) značky Loewe, včetně výborného poradenství, nabízí pražské studio AVcenter. Podívejte se na jejich stránky https://www.avcenter.cz/ a vybírejte optimální řešení pro vás.