Potěšte svůj protějšek dárkem v podobě šperkového náramku

Dárek v podobě pěkného šperku vždy potěší. Přitom nemusí jít o žádný briliant, většinou udělá radost i levnější alternativa. Přinášíme vám tipy na čtyři oblíbené náramky, které udělají radost muži i ženě.

Strom života v kombinaci s dokonalým křišťálem

Křišťálový náramek s motivem stromu života je symbolem stvoření, ale i moudrosti či poznání. Dle tradice ochraňuje nositele před zlem, přináší klid a lásku. Kořeny značí nevyprchávající životní sílu, přičemž větvící se kmen odkazuje na nekonečnou vesmírnou energii. V kombinaci s křišťálem zesiluje pozitivní energii a přispívá k dobré náladě.

Náramek je vhodný pro muže a ženy. Křišťály jsou upevněny na pevné, 19 cm dlouhé gumičce. Na e-shopu Tiniana.cz vychází jen na 456 Kč. Hledejte křišťál náramek.


Perly jako sázka na jistotu. Potěší každou ženu

Náramky z perel vypadají elegantně a luxusně, přitom jsou velmi dostupné. V oblibě je mají především ženy, protože výborně ladí se společenskými a večerními šaty. Perlové náramky jsou zkrátka nestárnoucí klasikou. Vybírat lze z nejrůznějších odstínů, prodejům ale vévodí ty světlé. Náramky s cenou do jednoho tisíce korun jsou aktuálně prodejním hitem.


Výrazný a neodolatelný tyrkys

Tyrkys je velmi oblíbenou barvou, a to právě díky odstínu stejnojmenného kamene. V lidové tradici je spojován s láskou a každý, kdo má na sobě přívěsek nebo náramek z tyrkysu, se stává neodolatelným.

Jako šperk sluší mužům i ženám. Na e-shopu Tiniana.cz je lze aktuálně zakoupit za pouhých 303 Kč. Hledejte slovní spojení tyrkys náramek.


Tygří oko ochraňuje ve dne v noci

Náramek z tygřího oka ochraňuje nositele a navozuje pocit bezpečí. Zároveň je pěkným módním doplňkem pro muže i ženy, neboť skutečně připomíná srst této velkolepé šelmy. Za cenu okolo tří set korun je naším horkým tipem na dárek pro váš protějšek.