Vybíráme nejlepší sluchátka pro iPhone

Vlastníte-li iPhone, pak jistě víte, že jsou originální sluchátka přiložená k novému přístroji skvělá. Perfektně drží v uších, mají vynikající křišťálový zvuk a jednoduše se ovládají, aniž byste museli sahat po telefonu. Jenže nic nevydrží věčně, malá špuntová sluchátka se mohou snadno ztratit nebo poškodit. Pak přichází čas na hledání stejně kvalitního produktu.

Klasika v krásných barvách

Můžete samozřejmě zůstat u osvědčené bílé, ale proč si nová sluchátka nevymazlit k obrazu svému? Podívejte se na sluchátka Apple na AppleKing.cz. Naším favoritem jsou jak jinak než modré. Hrají perfektně, dobře padnou do uší a díky metrovému kabelu zůstanete svobodní. Sluchátka mají samozřejmě integrovaný mikrofon a ovládání hlasitosti. Pokud vlastníte zařízení bez 3,5 jack konektoru, můžete použít redukci z lightning konektoru na jack, případně vybírejte „pecky“ s lightning konektorem. Výhoda oproti bezdrátovému bluetooth řešení je nesporná. Nemusíte kontrolovat, zda jsou sluchátka nabitá či nikoliv a jejich pořizovací cena je nesrovnatelně nižší.

Základní sluchátka pro iPhone můžete zakoupit v nepřeberném množství barev, jako například:

  • v bílé,
  • v černé,
  • ve zlaté,
  • v růžové,
  • v zelené,
  • v modré,
  • ve fialové,
  • nebo v oranžové.

A nebo skutečně chcete bezdrát?

Zde se sice pohybujeme v jiných cenových relacích, ale v obrovském množství různých variant. Co nás zaujalo?

Tak třeba vodotěsná bezdrátová sluchátka InPods 12 s nabíjecím pouzdrem pro Apple zařízení. Vypadají skutečně luxusně a opět můžete volit mezi několika barvami. Výdrž baterie je 3 – 4 hodiny, což je dostatek času třeba na cestu do školy a ze školy.

Co takhle obojí?

Dalším naším tipem je elegantní skládací náhlavní souprava BASEUS Encok s mikrofonem pro Apple zařízení. Červené provedení je nepřehlédnutelné. Těšte se na křišťálově čistý zvuk muziky i podcastů. S iPhonem lze také sluchátka propojit pomocí klasického 3,5 jacku nebo skrze USB-C, takže nemusíte řešit jejich neustálé nabíjení.


Galerie:


Tak nezapomeňte, nejlepší sluchátka iPhone hledejte na AppleKing.cz!