Chystáte se vyklízet nemovitost? Poradíme vám nejjednodušší způsob

Stěhování a vyklízení patří k činnostem, které snad nikdo nemá rád. Proto je lepší tyto namáhavé a časově náročné povinnosti nechat na odbornících. My jedny známe, říkají si Prodafi.

Co je třeba při vyklízení nemovitosti zařídit?

Chcete-li vyklidit dům, byt, půdu či sklep můžete se do toho pustit sami. K tomu budete potřebovat určitě nádobu nebo kontejner na odpad, pytle nebo boxy na tříděný odpad, pracovní oblečení a rukavice a v případě zapáchajícího prostoru  určitě i respirátor s příslušným stupněm ochrany. Dále budete muset zajistit odvoz odpadu do sběrného dvora, a pokud se jedná o lokaci v husté zástavbě, určitě je nutné zajistit na úřadě i místo na kontejner. Zkrátka je toho více než dost. K tomu je ještě potřeba připočítat čas strávený vyklízením a úklidem, a jak víme, čas jsou peníze.

Pokud si na vyklízení najmete specialisty, neztratíte drahocenný čas a rozhodně se nezašpiníte. Experti z Prodafi se postarají o vše. S precizností se pustí do vyklízení pozůstalosti, nezaleknou se ani půd plných nečistot a holubího trusu. Prostory vydezinfikují a kontaminovaný materiál zlikvidují v souladu s předpisy.

Vyklízení nejen v Praze

Poptáváte-li vyklízení bytů v Praze, Prodafi vám připraví nezávaznou cenovou nabídku. Jakmile se dohodnete, firma vám vyjde časově maximálně vstříc. Profesionálně a dle vašich představ vyklidí veškeré prostory a ekologicky se postarají o odpad, zejména pokud jde o:

  • vyklízení jakéhokoliv interiéru (například při prodeji),
  • vyklízení pozůstalosti včetně sanace,
  • vyklízení kanceláří,
  • vyklízení nebytových prostor (půdy, sklepy),
  • odvoz starého nábytku,
  • odvoz suti,
  • úklid holubího trusu.

Uvidíte, že vyklízení odborníky může být rychlé, efektivní a pro vás bez jakékoliv námahy. Proto se neváhejte obrátit na společnost Prodafi, ať už jste odkudkoliv z České republiky.